Brother TN-1050 Origineel Zwart
€49,95
TN-1050
Merk: BROTHER
Productnummer: TN1050
Artikelnummer: 006293
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1093
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Printkleuren | Zwart |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 1000 pagina's |
| Compatibiliteit | Brother DCP-1512, DCP-1510, DCP-1610W, DCP-1612W, DCP-1616NW, DCP-1601, DCP-1512A, HL-1112, HL-1110, HL-1110R, HL-1212W, HL-1210W, HL-1211W, HL-1201, HL-1112A, MFC-1810, MFC-1815, MFC-1910W, MFC-1911N |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 524 g |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 4977766721707 |
| Pallet brutogewicht | 142,8 kg |
| Producten per pallet | 240 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 30 stuk(s) |
| Pallet brutohoogte | 17,1 cm |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 108 mm |
| Breedte verpakking | 148 mm |
| Hoogte verpakking | 356 mm |
| Breedte | 106 mm |
| Gewicht | 269 g |
| Diepte | 148 mm |
| Hoogte | 346 mm |
| Technische details | |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
