HP 302-CL (color)
€27,95
302 Tri-color Original In
Merk: HP
Productnummer: F6U65AE
Artikelnummer: 023947
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1237
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Print professionele kleurenfoto’s en dagelijkse documenten met originele HP inktcartridges, die u beschermen tegen fraude en handige inktniveaumeldingen geven voor een probleemloze werking en consistente, betrouwbare resultaten.
Bereik de beste resultaten met uw HP printer en uw inkt. Print de schitterende foto’s en documenten die u nodig heeft met originele HP inktcartridges waarmee uw HP printer de consistente resultaten levert die u verwacht.
– Print uw projecten in een handomdraai. Accurate meldingen zorgen dat u nooit op het verkeerde moment zonder inkt zit.
Maak de mooiste prints voor thuis, school en werk met cartridges die gebouwd en getest zijn om met uw HP printer schitterende, consistente prints te produceren.
– Kies originele HP inktcartridges die speciaal voor uw printer zijn ontworpen.
U bespaart uzelf tijd, geld en problemen met originele HP cartridges, die passen bij uw manier van werken, leven en printen. U bent thuis en onderweg verzekerd van de uitstekende en consistente resultaten die u van HP verwacht.
– Bespaar tijd en ontvang een melding als uw cartridges bijna leeg zijn.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Kenmerken | |
| Printkleuren | Cyaan, Magenta, Geel |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 165 pagina's |
| Volume gekleurde inkt | 4 ml |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Compatibiliteit | HP DeskJet 1110, 1115, 2130, 2135, 3630 / HP ENVY 4520 / HP OfficeJet 3830, 4650 |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 37,2 g |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
