HP 301XL Tri-color
€46,95
301-XL-CL
Merk: HP
Productnummer: CH564EE
Artikelnummer: 000146
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 2189
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Printsnelheid | |
|---|---|
| Kleur | Ja |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Overige specificaties | |
| Spuitmondjes | 612 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Volume printcartridge (metrisch) | 6 ml |
| Retail-only vlag | N |
| Leeg gewicht | 32 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 2160 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 36 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 9 stuk(s) |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,05 g |
| Pallet brutogewicht | 170,66 g |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 4,05 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 4,05 kg (8.92 lbs) |
| Kenmerken | |
| Printkleuren | Cyaan, Magenta, Geel |
| Printkop swath | 1,42 cm (0.56") |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| BCP ballonafbeelding, kleur | Driekleuren |
| OEM-code | 301XL |
| Volume gekleurde inkt | 6 ml |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het ma | 60 procent |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 300 pagina's |
| Compatibiliteit | HP 301 inktcartridges werken met: HP DeskJet 2540 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Gewicht | 39 g |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | China, Maleisië |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 54 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Enterprise |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |

