HP 301 multipack (black/tri-color)
€54,95
301 2-pack Black/Tri-colo
Merk: HP
Productnummer: N9J72AE
Artikelnummer: 012309
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 2642
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Gemakkelijk en voordelig zwarte tekstdocumenten van laserkwaliteit en kleurrijke afbeeldingen printen. Als je veel afdrukt, ben je voordeliger uit met optionele high-capacity cartridges.
Tekst van laserkwaliteit en levendige kleurenafbeeldingen
Druk tekst van laserkwaliteit en schitterende kleurenafbeeldingen en foto’s af met originele HP inkt. Documenten behouden tientallen jaren hun zwarte tekst en kleuren zonder te verbleken. Als je papier gebruikt met een ColorLok-logo, is de beeldkwaliteit voortreffelijk. Print schitterende documenten met tekst van laserkwaliteit en kleurrijke afbeeldingen.
Gemakkelijk en voordelig printen
Handige eigenschappen voor een mooie prijs. De inktniveau-indicator bewaakt het inktniveau en zorgt ervoor dat belangrijke printtaken ook worden voltooid als één van de inktkleuren bijna op is. Het is gemakkelijk om de originele HP inktcartridge te kiezen die past bij jouw printbehoeften. Gemakkelijk de originele HP inktcartridge kiezen die past bij uw printbehoeften.
Met HP bent u verzekerd van een superieure printervaring
HP helpt je milieuvriendelijker te werken met kosteloze cartridgerecycling en cartridges die worden gemaakt met kringloopmateriaal. HP SureSupply biedt handige inktwaarschuwingen en mogelijkheden om originele HP cartridges te kopen. Gebruik een cartridge waar u zich goed bij voelt. Deze inktcartridge is gemaakt met tot 65% gerecycled materiaal.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Volume zwarte inkt | 3 ml |
| Volume gekleurde inkt | 3 ml |
| OEM-code | N9J72AE |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het ma | 65 procent |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 170 pagina's |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 150 pagina's |
| Compatibiliteit | HP 301 inktcartridges werken met: HP DeskJet 2540 |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Hoogte verpakking | 157 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Gewicht | 63 g |
| Hoogte | 157 mm |
| Breedte | 117 mm |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Maleisië |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Bedrijf |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1104 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet (EU) | 480 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 24 stuk(s) |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1200 x 800 x 1032 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,03 g |
| Palletgewicht (EU) | 100,42 g |
| Pallet brutogewicht | 141,27 g |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 20 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridges |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 87 g |
