HP 301-BK (black)
€24,95
301-BK
Merk: HP
Productnummer: CH561EE
Artikelnummer: 003785
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 7343
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Kenmerken | |
| BCP ballonafbeelding, kleur | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| OEM-code | CH561EE |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Volume zwarte inkt | 3 ml |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het ma | 70 procent |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 170 pagina's |
| Printkleuren | Zwart |
| Compatibiliteit | HP 301 inktcartridges werken met: HP DeskJet 2540 |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 2880 stuk(s) |
| Pallet brutolengte | 80 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 117,6 cm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,3 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 48 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 172 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 588 mm |
| Pallet brutogewicht | 183,5 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 198 mm |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 3,2 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,3 kg (7.28 lbs) |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Ierland |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 45 g |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Enterprise |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |

