Canon PGI-580PGBK XL – Zwart
€20,95
PGI-580PGBK XL
Merk: Canon
Productnummer: 2024C001
Artikelnummer: 042862
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1651
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Volume zwarte inkt | 18,5 ml |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Canon |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 400 pagina's |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| OEM-code | PGI-580XL PGBK |
| Compatibiliteit | PIXMA TS6150, PIXMA TS6151, PIXMA TS8150, PIXMA TS8151, PIXMA TS8152, PIXMA TS9150, PIXMA TS9155, PIXMA TR7550, PIXMA TR8550, PIXMA TS6250, PIXMA TS6251, PIXMA TS9550, PIXMA TS9551C, PIXMA TS8250, PIX |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Japan |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 35 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |

