Canon PGI-570PGBK XL – Zwart
€21,95
PGI-570PGBK XL
Merk: Canon
Productnummer: 0318C001
Artikelnummer: 008582
Voorraad winkel: 3.001
Voorraad leverancier: 1551
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Canon PGI-570PGBK XL – 22 ml – hoog rendement – zwart – origineel – inkttank – voor PIXMA MG5751, MG5752, MG5753, MG6851, MG6852, MG6853, MG7750, MG7751, MG7752, MG7753
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 500 pagina's |
| Volume zwarte inkt | 22 ml |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Printkleuren | Zwart |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| OEM-code | INK PGI-570XL PGBK |
| Merkcompatibiliteit | Canon |
| Compatibiliteit | PIXMA MG5750, PIXMA MG5751, PIXMA MG5752, PIXMA MG5753, PIXMA MG6850, PIXMA MG6851, PIXMA MG6852, PIXMA MG6853, PIXMA MG7750, PIXMA MG7751, PIXMA MG7752, PIXMA MG7753, PIXMA TS5050, PIXMA TS5055, PIXM |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Japan |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 35 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
