Brother LC527C inktcartridge 1 stuk(s) Origineel Cyaan
€24,95
LC527C
Merk: BROTHER
Productnummer: LC527C
Artikelnummer: 081756
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 154
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 18,6 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 108 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte | 15 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Printkleuren | Cyaan |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 900 pagina's |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
