Brother LC521Y inktcartridge – Geel
€19,95
LC521Y
Merk: BROTHER
Productnummer: LC521Y
Artikelnummer: 081541
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 396
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 85 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Breedte verpakking | 173 mm |
| Hoogte verpakking | 108 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Kenmerken | |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 500 pagina's |
| Printkleuren | Geel |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Compatibiliteit | DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1360DW, DCP-J1460DW |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
