Brother LC426Y inktcartridge (1500 pag.) – geel
€22,95
LC426Y
Merk: BROTHER
Productnummer: LC426Y
Artikelnummer: 080921
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 157
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Bent u op zoek naar een cartridge waarmee u elke afdruk gegarandeerd bent van de beste kwaliteit en prestaties? De Brother LC-424Y gele inktcartridge zorgt van de eerste tot de laatste print, voor betrouwbare resultaten van topkwaliteit. Daarnaast beschikt de inkt over niet-vervagende eigenschappen. Dankzij de zorgvuldige samenstelling van de inkt bent u er tevens zeker van dat uw printer optimaal blijft werken.
Bij het ontwerp van Brother inktcartridges is rekening gehouden met de impact op het milieu in elke fase van de levenscyclus, zodat het ontstaan van afvalproducten zoveel mogelijk wordt gereduceerd. Al onze apparaten en cartridges zijn geproduceerd op een manier die zo min mogelijk invloed heeft op onze leefomgeving.
Originele Brother LC-426Y inktcartridge – iedere keer de moeite waard
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Printkleuren | Geel |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Compatibiliteit | MFCJ4340DW, MFC-J4540DW, MFC-J4540DWXL |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 1500 pagina's |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 3500 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 35 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet brutohoogte | 19,2 cm |
| Pallet brutogewicht | 283,6 kg |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 89 g |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 76,9 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Hoogte | 110 mm |
| Breedte | 14,9 mm |
| Technische details | |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |




