Brother LC-229XLVALBP 4-kleuren pack XL
€89,95
Brother LC-229XLVALBP
Merk: BROTHER
Productnummer: LC229XLVALBP
Artikelnummer: 010501
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 213
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Brother LC229XLVALBP – 4 – zwart, geel, cyaan, magenta – origineel – blister – inktcartridge – voor Brother MFC-J5320DW, MFC-J5620DW, MFC-J5625DW, MFC-J5720DW
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Blister |
| Kenmerken | |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Compatibiliteit | MFC-J5320DW MFC-J5620DW MFC-J5625DW MFC-J5720DW |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 3 |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 1200 pagina's |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 2400 pagina's |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Producten per pallet | 544 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 136 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 17 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 192,5 kg |
| Pallet brutohoogte | 16,7 cm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 351 g |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 215 mm |
| Hoogte | 178 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Gewicht | 279 g |
| Technische details | |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |

