Ubiquiti Networks POE-24-24W-G PoE adapter
POE-24-24W-G
Merk: Ubiquiti
Productnummer: POE-24-24W-G
Artikelnummer: 010934
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 7
Voorraad winkel
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
PoE Adapters power Ubiquiti®products that support passive PoE.
Device Protection
Convenient Wall-Mounting
The 24V, 0.5A models, POE-24-12W and POE-24-12W-G, are wall-mountable using the optional wall-mount brackets.
Seamless airGateway Compatibility
The 15V, 0.8A and 24V, 0.5A models, POE-15-12W, POE-24-12W and POE-24-12W-G, work with the airGateway™to bridge airMAX®connections to Wi-Fi at customer locations.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 35 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| RJ-45 invoer ports | 1 |
| RJ-45 uitgang ports | 1 |
| Certificaten | |
| Voldoet aan industriestandaarden | IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, EN55024:2010 |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Stroom | 0.4 - 0.6 A |
| Output current | 1 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 24 V |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 158,5 g |
| Diepte | 88 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 33 mm |