Ubiquiti Networks POE-24-24W-G PoE adapter

Ubiquiti Networks POE-24-24W-G PoE adapter
€19,95
POE-24-24W-G
Merk: Ubiquiti
Productnummer: POE-24-24W-G
Artikelnummer: 010934
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 7
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
PoE Adapters power Ubiquiti®products that support passive PoE.
Device Protection
PoE Adapters are highly reliable, and when used with Ubiquiti TOUGHCable™, they provide earth grounding and surge protection to help protect against electrostatic discharge (ESD) events.
Convenient Wall-Mounting
The 24V, 0.5A models, POE-24-12W and POE-24-12W-G, are wall-mountable using the optional wall-mount brackets.
Seamless airGateway Compatibility
The 15V, 0.8A and 24V, 0.5A models, POE-15-12W, POE-24-12W and POE-24-12W-G, work with the airGateway™to bridge airMAX®connections to Wi-Fi at customer locations.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 35 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| RJ-45 invoer ports | 1 |
| RJ-45 uitgang ports | 1 |
| Certificaten | |
| Voldoet aan industriestandaarden | IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, EN55024:2010 |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Stroom | 0.4 - 0.6 A |
| Output current | 1 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 24 V |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 158,5 g |
| Diepte | 88 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Netwerk | |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Spanningsbeveiliging | Ja |