Newstar FPMA-D550DDBLACK (voet)
€69,95
FPMA-D550DDBLACK
Merk: Neomounts
Productnummer: FPMA-D550DDBLACK
Artikelnummer: 059844
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 128
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Met de NewStar FPMA-D550DDBLACK monitorarm plaatst u twee flatscreens op het bureau met een bureau standaard.
Door gebruik te maken van een monitorarm profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor. De monitorarm is eenvoudig in hoogte en diepte te verstellen. Tevens kunt u het scherm kantelen, zwenken en roteren. Hierdoor creëert u de ideale ergonomische werkhouding. Dit verkleint de kans op nek- en rugklachten. Kabels zijn netjes weg te werken aan de onderzijde van de horizontale arm.
De FPMA-D550DBLACK heeft 3 draaipunten en is geschikt voor 2 schermen t/m 32″. Het draagvermogen van de arm is 8 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75×75 mm of 100×100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Ergonomie | |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 460 mm |
| Diepte-instelbereik | 40 - 400 mm |
| Draaihoek | 180° |
| Draaihoek | 360° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Aantal draaipunten | 3 |
| Draaibaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Draaien | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Montage | |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Maximaal draagvermogen (per monitor) | 8 kg |
| Prestatie | |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Beeldscherm | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Maximale gewichtscapaciteit | 8 kg |
| Montagewijze | Bureau |
| Montage | Vrijstaand |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 3 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 15,6 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 15,6 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 300 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 448 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 120 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 289 mm |
| Diepte verpakking | 105 mm |
| Hoogte verpakking | 489 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Hoogte | 548 mm |
| Verpakking | |
| Netto gewicht pakket | 5 kg |
| Gewicht verpakking | 5,2 kg |

