NewStar flatscreen bureausteun
€129,95
FPMA-D865D
Merk: Neomounts
Productnummer: FPMA-D865DBLACK
Artikelnummer: 067340
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 205
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Met deze NewStar monitorsteun, model FPMA-D865DBLACK, plaatst u een flatscreen op het bureau via een bureauvoet.
Door gebruik te maken van een monitorsteun profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor. De monitorsteun is eenvoudig in hoogte te verstellen van 35 naar 48 cm. Tevens kunt u het scherm kantelen, zwenken en roteren. Hierdoor creëert u de ideale ergonomische werkhouding. Dit verkleint de kans op nek- en rugklachten.
De FPMA-D865DBLACK heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 27″ (69 cm). Het draagvermogen van de arm is 6 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75×75 mm of 100×100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Specificaties
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 3 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 90 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 20 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 19 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 410 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 265 mm |
| Ergonomie | |
| Horizontaal draaibaar | -10 - 10° |
| Draaihoek | 20° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 352 - 462 mm |
| Draaihoek | 360° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Aantal draaipunten | 1 |
| Draaibaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Gastrekveer |
| Diepte-instelbereik | 0 - 50 mm |
| Draaien | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Design | |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montage | Vrijstaand |
| Montagewijze | Bureau |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Montage | |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Maximaal draagvermogen (per monitor) | 6 kg |
| Beeldscherm | |
| Bereik kantelhoek | -20 - 20° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Prestatie | |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 68,6 cm (27") |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 50 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Breedte | 738 mm |
| Breedte verpakking | 260 mm |
| Hoogte verpakking | 390 mm |
| Gewicht | 6,35 kg |
| Verpakking | |
| Netto gewicht pakket | 6,5 kg |
| Gewicht verpakking | 6,5 kg |


