Nedis Schuko Male haaks – IEC-320-C5, 3.0 m, Mickey
€7,95
CEGP10100BK30
Merk: Nedis
Productnummer: CEGP10100BK30
Artikelnummer: 064882
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This 10 A power cord with Schuko connector is suitable for connecting
mains-powered devices such as PCs to the power wall socket.
Specificaties
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 258 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Stroom | 10 A |
| Kenmerken | |
| Kern afmeting | 0,75 mm² |
| Aansluiting 2 | IEC C13 |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | Haaks |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aantal geleiders | 3 |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Aansluiting 1 | Netstekker type F |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Diameter | 6,5 mm |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 3 m |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |



