Nedis Schuko Male Haaks – IEC-320-C13 2,0m
€6,95
CEGP10020BK20
Merk: Nedis
Productnummer: CEGP10020BK20
Artikelnummer: 077188
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Deze 10 A stroomverlengkabel met Schuko-connector is geschikt voor het verbinden van apparaten die aangesloten zijn op netspanning, zoals PC’s met het stopcontact.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Hoogte | 230 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Kenmerken | |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aantal geleiders | 3 |
| Aansluiting 2 | C13 stekker |
| Aansluiting 1 | Netstekker type E+F |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsvolume | 216 cm³ |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |



