Nedis Molex Male – 2x SATA 15-Pins Female 0,15m
€2,95
CCGP73520VA015
Merk: Nedis
Productnummer: CCGP73520VA015
Artikelnummer: 064779
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This power cable is suitable for converting the interface of the common ATX power supply to the SATA format for the power supply of SATA drives.
– 1x Internal Power Cable
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Polybag |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | 2 x SATA 15-pin |
| Verbindingshoek | 90° |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 2 | Molex (4-pin) |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | SSD (solid-state drive) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Rood, Wit, Geel |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,15 m |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 19 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |



