Nedis DisplayPort kabel 0,2 m Mini DisplayPort Wit
€7,95
CCGB37450WT02
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB37450WT02
Artikelnummer: 081365
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 977
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Mini DP naar DP female adapterkabel voor MacBook, iMac Intel en PowerBook 12″ DP-model.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 20 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Type verpakking | Doos |
| Kenmerken | |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Connector-materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Kabel materiaal | Koper |
| AWG draad omvang | 32 |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p |
| Aansluiting 1 | Mini DisplayPort |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 38 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Beeldscherm | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,2 m |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 21,6 Gbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Poorten & interfaces | |
| DisplayPort versie | 1.2 |


