Mini DisplayPort-naar-DisplayPort 1.2 1m
€14,95
MDP2DPMM1M
Merk: StarTech.com
Productnummer: MDP2DPMM1M
Artikelnummer: 018514
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 383
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Gebruik een 4k x 2k hoge-resolutieverbinding met HBR2-ondersteuning voor de aansluiting van uw Mini DisplayPort-laptop en een standaard DP-scherm
De MDP2DPMM1M 1 meter lange Mini DisplayPort-naar-DisplayPort-adapterkabel heeft een mannelijke Mini DP-connector aan het ene uiteinde en een mannelijke DP-connector aan het andere, waardoor u elke Mini DisplayPort-laptop (inclusief de Mac-productfamilie) kunt aansluiten op een HDTV, beeldscherm of projector met een standaard DisplayPort-verbinding.
De mDP-kabel ondersteunt hoge resoluties tot 4k x 2k (3840 x 2160) bij 60 Hz met een maximale HBR2-bandbreedte van 21,6 Gbps. De kabel ondersteunt ook Multi-Stream (MST) voor daisy chaining van meerdere schermen en biedt optionele audio-ondersteuning.
De MDP2DPMM1M wordt gedekt door de levenslange garantie van StarTech.com, voor gegarandeerde betrouwbaarheid en zorgt dat digitaal beschermde content goed wordt weergegeven, met zowel HDCP als DPCP.
NB: Nieuwere laptop- en desktopcomputers (bijv. Apple) worden alleen geleverd met Thunderbolt-poorten. Onze Mini DP-naar-DP-kabels kunnen worden aangesloten op de Thunderbolt-poorten, waardoor u uw DP-schermen kunt aansluiten.
The StarTech.com Advantage
– Vergrendelbare DisplayPort-connector voorkomt losraken
– Kosteneffectieve oplossing voor het toevoegen van een standaard DisplayPort-aansluiting op uw pc of Mac met Mini DisplayPort
– Gegarandeerde betrouwbaarheid
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Gewicht | 44 g |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Aansluiting 1 | Mini DisplayPort |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Multi-Stream Transport (MST) | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| Aantal geleiders | 19 |
| AWG draad omvang | 32 |
| Bandwidth | 21600 MB/s |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 80 °C |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Beeldscherm | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2400, 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 52 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 3840 x 2400 Pixels |
| Poorten & interfaces | |
| DisplayPort versie | 1.2 |


