Microfoon – Bedraad – Jack 3,5mm
€14,95
MICTJ100BK
Merk: Nedis
Productnummer: MICTJ100BK
Artikelnummer: 080908
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 2073
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Sluit deze Nedis microfoon aan op je notebook, smartphone, actioncam of ieder ander apparaat met een 3,5mm-poort en je kunt direct voice chatten, een video-conference houden, multiplayer internet-games spelen, spraakherkenning gebruiken en commentaar geven bij je video-opnamen.
Wees flexibel
Plaats de microfoon in de volledig verstelbare standaard voor handsfree gesprekken of neem hem mee het podium op – met een kabellengte van 1,8 meter heb je alle bewegingsvrijheid.
Specificaties
| Microfoon | |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -30 dB |
| Microfoon Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 60 dB |
| Maximaal geluidsdrukniveau (1 kHz) | 110 dB |
| Frequentie microfoon | 50 - 16000 Hz |
| Microphone input impedance | 2200 Ohm |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | 3,5 mm (1/8 ") |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Design | |
| Soort | Laptopsmicrofoon |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 1.5 V |
| Stroomverbruik | 350 mA |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht microfoon | 133 g |
| Hoogte | 135 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85181000 |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,8 m |






