Logitech Signature M650 – Draadloos / Bluetooth – Grijs
€39,95
Signature M650
Merk: Logitech
Productnummer: 910-006236
Artikelnummer: 079235
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1418
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Signature M650
Upgrade je set-up voor comfort en productiviteit de hele dag lang.
SLIMMER SCROLLEN. BETER IN DE HAND.
SCROLLEN MET SMARTWHEEL
Maak scrollen makkelijk met Logitech SmartWheel. Kies voor nauwkeurig regel voor regel scrollen om de details te zien of supersnel scrollen om door vele pagina’s te bladeren. Wissel automatisch van modus met een snelle vingerbeweging.
PERFECT VOOR JE HAND
Kies de Signature M650 die het beste bij je past. De M650 is geschikt voor kleine tot middelgrote handen, M650 L voor grote handen en M650 L Left voor linkshandigen. Weet je niet welke muis je moet kiezen? Bekijk ons advies voor het juiste formaat.
COMFORT OP EEN HOGER NIVEAU
Je gaat genieten van het werken met je Signature M650. Elke muis heeft een geronde vorm, een zacht duimgedeelte en rubberen zijgrepen om je hand goed op zijn plaats te houden. Zorg voor meer comfort en focus tijdens je werk.
MAAK VERBINDING HOE JIJ WILT. WERKT OP MEERDERE PLATFORMS.
Maak in een oogwenk verbinding via Bluetooth Low Energy of de Logi Bolt-USB-ontvanger. Zorg voor een stabiele, betrouwbare ,draadloze verbinding tot een afstand van 10 m De Signature M650 werkt op meerdere platforms – Windows®, macOS, Linux®, iPadOS, Android™ – en heeft een Works With Chromebook™-certificering.
MINDER GELUID, MEER CONCENTRATIE
Geen vervelende klikgeluiden meer. De exclusieve SilentTouch-technologie van Logitech zorgt voor 90% minder klikgeluiden. Zo creëer je een betere en stillere omgeving voor jou en de mensen om je heen.
AANPASBARE ZIJKNOPPEN
Stel de zijknoppen eenvoudig met Logitech Options+, beschikbaar op Windows en macOS, in op je favoriete snelkoppelingen, zoals Vorige/Volgende of Kopiëren/Plakken.
BATTERIJLEVENSDUUR VAN 24 MAANDEN
De Signature M650-muis wordt geleverd met een AA-batterij die twee jaar meegaat. Focus meer op je werk en maak je minder zorgen over het opladen.
GEMAAKT MET GERECYCLED PLASTIC
De plastic onderdelen van Signature M650 bevatten gecertificeerd gerecycled plastic (26% in Off White, 26% in Rose en 64% in Graphite) om afgedankt plastic nieuw leven in te blazen en onze koolstofvoetafdruk te helpen verkleinen.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Rubberen handgrepen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,84 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 258 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 105 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 374 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Hoogte verpakking | 185 mm |
| Breedte | 66,2 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Breedte verpakking | 85 mm |
| Receiver hoogte | 1,44 cm |
| Receiver breedte | 1,87 cm |
| Gewicht | 115,4 g |
| Diepte | 118,7 mm |
| Diepte verpakking | 128 mm |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Logi Bolt USB Receiver |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Recyclinginformatie | |
| Post-consumer gerecycled plastic | 64 procent |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal knoppen | 5 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Stille klik | Ja |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Functietoetsen | Voorruit |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Service levensduur van batterij | 24 maand(en) |
| Stroombron | Batterijen |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 164,1 g |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | Bluetooth |




