Logitech R500 Draadloze presenter Bluetooth – Grafiet
€49,95
R500
Merk: Logitech
Productnummer: 910-005843
Artikelnummer: 078069
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 558
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech R500s – Afstandsbediening presentatie – 3 knoppen – grafiet
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 248 mm |
| Diepte verpakking | 90,5 mm |
| Breedte verpakking | 365 mm |
| Gewicht | 48,4 g |
| Diepte | 123,6 mm |
| Diepte van de receiver | 2,5 cm |
| Receiver breedte | 1,75 cm |
| Receiver hoogte | 6,6 mm |
| Hoogte | 24,7 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Prestatie | |
| Draadloze technologie | Bluetooth/RF |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,02 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 262 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 98,5 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 302 mm |
| Kenmerken | |
| Golflengtebereik | 640 - 660 nm |
| Laser aanwijs kleur | Rood |
| Laser klasse | 1 |
| Vermogen lasergolf | 0,039 mW |
| Presenteer functies | Laseraanwijzer, Afstandsbediening |
| Batterij-indicator | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AAA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Muis | |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Levensduur van de batterij | 12 maand(en) |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 20 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 115 g |



