Logitech Mouse Pad Studio Series Grafiet
€14,95
Mouse Pad Studio Series
Merk: Logitech
Productnummer: 956-000049
Artikelnummer: 079236
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 27
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech MOUSE PAD Studio Series
Zachte muismat voor comfortabele en vloeiende bewegingen.
PURE BEWEGING
Ontdek de zachte, gladde antislip-muismat waarmee je je werkplek naar een hoger plan tilt. De Logitech Mouse Pad is gemaakt van hoogwaardige materialen, zodat je je favoriete Logitech-muis met vloeiende bewegingen en comfort kunt gebruiken.
SOEPEL EN STIL
Het gladde, comfortabele stoffen oppervlak is gemaakt van fijnmazig materiaal voor minder wrijving en vloeiende, stille bewegingen, zowel op kantoor als thuis.
MORSBESTENDIG
De Logitech Mouse Pad heeft een morsbestendige coating die bestand is tegen ongelukjes. Vloeistoffen veeg je dus zo weg.
ZORGVULDIG GEKOZEN MATERIALEN
De antislip-onderkant bevat natuurlijk rubber en de zachte, comfortabele stof van het oppervlak en de binnenlaag zijn gemaakt van gerecycled polyester, wat PET-flessen een tweede leven geeft.
VLOEIENDE BEWEGINGEN, ZONDER WEGGLIJDEN.
Het zachte oppervlakmateriaal biedt een comfortabele muiservaring, terwijl de antislip-onderkant van rubber wegglijden voorkomt op elk oppervlak en stevig op je bureau blijft zitten, wat er ook gebeurt.
DE RAND IS BRILJANT
Afgewerkt met platgestikte randen die niet gaan rafelen, voor een duurzaam ontwerp.
GAAT GOED SAMEN MET LOGITECH-APPARATEN
Gemaakt om perfect bij je Logitech-muis en andere accessoires te passen. Je set-up is dan niet alleen erg praktisch, maar ziet er ook top uit. Verkrijgbaar in Blue Grey, Graphite of Dark Rose.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Polssteun | Nee |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Materiaal | Nylon, Polyester, Rubber |
| Prestatie | |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Game-muismat | Nee |
| Gestikte randen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,12 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 255 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 259 mm |
| Kenmerken | |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het ma | 13 procent |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled polyester |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 200 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 221 mm |
| Diepte verpakking | 239 mm |
| Breedte verpakking | 5,5 mm |
| Gewicht | 73 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 110 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
