ACT USB 3.1 Gen1 (USB 3.0) Behuizing M.2 SSD
€29,95
AC1600
Merk: ACT
Productnummer: AC1600
Artikelnummer: 080220
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 622
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Bescherm je M.2 SSD met de stevige aluminium AC1600 Draagbare M.2 SSD Behuizing. Dankzij het compacte formaat neem je de M.2 SSD behuizing overal mee naartoe. De AC1600 ondersteunt M.2 SSD’s met B en B+M connectoren. Bestanden worden snel overgezet door de ondersteuning van zowel USB 3.2 Gen1 als UASP.
Compacte en stevige behuizing
Bescherm je M.2 SSD met de stevige aluminium behuizing van de AC1600. Door het lichte gewicht en compacte formaat neem je de M.2 SSD behuizing overal mee naartoe.
Geschikt voor B en B+M connectoren
Heeft jouw M.2 SSD een B of B+M connector? Dan plaats je deze heel eenvoudig in de AC1600. Gebruik een M.2 SDD tot 22mm x 80mm.
SuperSpeed USB 3.2 Gen1
De AC1600 wordt gevoed via USB. Dankzij de ondersteuning van SuperSpeed 3.2 Gen1 en UASP (USB Attached SCSI-Protocol) haal je een hoge overdrachtssnelheid. De behuizing is ook te gebruiken met USB 2.0.
Binnen 5 minuten klaar voor gebruik
Naast de AC1600 aluminium behuizing leveren we ook een USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)-kabel, schroeven en zelfs een schroevendraaier mee. De M.2 SDD behuizing is binnen enkele minuten klaar voor gebruik.
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-connectortype | Micro-USB B |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-aansluiting | Ja |
| Geslacht USB-connector | Vrouwelijk |
| Opslag-controllers | |
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Opslagmedia | |
| Opslag schijfgrootte | M.2 |
| Ondersteunde lengtes van opslagschijven | 30,42,60,80 mm |
| Design | |
| Type product | SDD-behuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Status |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Inclusief schroevendraaier | Ja |
| Prestatie | |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 9,6 mm |
| Diepte | 40,6 mm |
| Breedte | 10,9 mm |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,45 m |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |




