ACT Schoonmaakdoekjes voor o.a. beeldschermen (100st.)
€7,95
AC9515
Merk: ACT
Productnummer: AC9515
Artikelnummer: 081471
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1971
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Reinig je computerscherm en andere randapparatuur streeploos met de ACT AC9515 Schoonmaakdoekjes. Deze SGS geteste antibacteriële doekjes zitten in een handige hersluitbare bus. Ideaal voor het verwijderen van vuil, stof, vegen en vingerafdrukken op het scherm. Dankzij het doseersysteem trek je steeds één doekje tegelijk uit de bus. De schoonmaakdoekjes bevatten een speciale antistatische vloeistof. Ook zijn de doekjes dematologisch getest en zijn vrij van alcohol en ammoniak.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 82 mm |
| Breedte verpakking | 82 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 301 g |
| Kenmerken | |
| Correct gebruik | LCD/LED/Plasma, Mobiele telefoon/Smartphone, Tablet PC |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Design | |
| Type product | Doekjes voor apparatuurreiniging |
| Kleur van het product | Wit |
| Overige specificaties | |
| Bevat geen | Alcohol, Ammoniak |

