3m DisplayPort 1.4 kabel – VESA gecertificeerd
€32,95
DP14MM3M
Merk: StarTech.com
Productnummer: DP14MM3M
Artikelnummer: 058533
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 100
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
DP monitorkabel | 8K@60Hz | HBR3 | HDR | levenslange garantie
Met deze DisplayPort 1.4 kabel kunt u uw DP-laptop of -desktop op een ultra-high definition 8K scherm, tv of projector aansluiten. De DP schermkabel vormt de essentiële definitieve schakel bij uw audio-video-installatie en is ideaal voor het: geven van verbeterde presentaties weergeven van glasheldere digital signage wanden maken van opvallende fotografische, videografische en cinematografische visuals produceren van levensechte games VESA gecertificeerd Deze DP kabel is VESA-gecertificeerd voor volledige compliance en efficiënt gebruik van de hogere koppelingssnelheid (‘link rate’) van HBR3. Uit de tests blijkt dat het voldoet aan alle DP 1.4 specificaties voor gegarandeerde kwaliteit en betrouwbaarheid. Ervaar het nieuwste dat DisplayPort 1.4 te bieden heeft Deze 8K DisplayPort kabel ondersteunt alle DP 1.4 functies: Resoluties tot 8K (7680×4320) bij 60 Hz, neerwaarts compatibel met 5K (5120×2880) bij 60 Hz en 4K (4096×2160) bij 120 Hz en eerdere DP-generaties Ondersteunt High Bit Rate 3 (HBR3) bandbreedtes tot 32,4 Gbps HDR (High Dynamic Range) voor hogere contrastverhoudingen en levendige kleuren Multi-Stream Transport (MST) voor het aansluiten van meerdere schermen via een daisy chain Display Stream Compression 1.2 (DSC) Forward Error Correction 32 niet-gecomprimeerde digitale audiokanalen HDCP 2.2 Klikconnectors Elke connector heeft klikverbindingen voor de veilige aansluiting van uw apparaten. De DP14MM3M wordt gedekt door de levenslange garantie van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
– Zorg voor hoogwaardige verbindingen met een VESA gecertificeerde DisplayPort kabel
– Ervaar kristalheldere DisplayPort video met resoluties tot 8K bij 60 Hz met deze 8K DisplayPort kabel
– Geniet van hogere contrastverhoudingen en levendige kleuren met HDR-ondersteuning
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Plug and play | Ja |
| AWG draad omvang | 28 |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Aantal geleiders | 19 |
| Inklikkende connectoren | Ja |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Brandwerendheid | VW-1 |
| Bandwidth | 32400 MB/s |
| Multi-Stream Transport (MST) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 3 m |
| HBR3-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Poorten & interfaces | |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 270 g |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 330 mm |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diameter van de kabel | 7,5 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 355 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 390 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 270 mm |
| Beeldscherm | |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Certificaten van naleving | RoHS |

