FRITZ!Box 7590 AX Edition International
€289,00
FRITZ!Box 7590 AX
Merk: AVM
Productnummer: 20002999
Artikelnummer: 080964
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 11
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
High-end-thuisnetwerk met 4 x 4 Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX)
De AVM FRITZ!Box 7590 AX Edition International met innovatieve Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) brengt razendsnelle Wi-Fi naar het thuisnetwerk. De nieuwe Wi-Fi-standaard Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) is nóg sneller en duidelijk efficiënter: meerdere parallelle toepassingen zoals 4K-streams, beeldbellen en cloudtoepassingen kan de FRITZ!Box 7590 AX moeiteloos aan. Dankzij toekomstbestendige VDSL supervectoring 35b maakt de FRITZ!Box internetsnelheden van tot wel 300 Mbit/s mogelijk op de aansluiting. Gigabit-LAN, USB 3.0 en de DECT-basis voor draadloze telefonie en smarthometoepassingen maken het veelzijdige communicatie-aanbod in het thuisnetwerk compleet.
Innovatieve Wi-Fi 6 voor een Wi-Fi-netwerk met veel Wi-Fi-eindapparaten
Naast smartphones, notebooks, tv’s en spelcomputers zijn steeds meer huishoudelijke en smarthome-apparaten voorzien van draadloze verbindingen – ideaal voor Wi-Fi 6. Door verkorting van de wachttijden en het nieuwe OFDMA-modulatieproces met QAM 1024 zorgt Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) voor meer efficiëntie, hogere snelheden en een betere Wi-Fi-dekking in huis. De FRITZ!Box 7590 AX biedt met 2.400 Mbit/s (5 GHz) + 1.200 Mbit/s (2,4 GHz) een grote reserve aan vermogen voor alle veeleisende toepassingen in het Wi-Fi-netwerk.
Krachtige centrale in het Mesh Wi-Fi-netwerk
De FRITZ!Box 7590 AX zorgt als Mesh Wi-Fi-centrale voor de beste Wi-Fi-kwaliteit in het hele thuisnetwerk. Verdeelde Wi-Fi-knopen (bijv. FRITZ!Box en meerdere FRITZ!Repeaters) worden in het Mesh Wi-Fi-netwerk samengevoegd tot één slim Wi-Fi-netwerk. De FRITZ!Box 7590 AX is dan de centrale (Mesh Master) en stuurt alle andere toegangspunten actief aan, zodat de in het thuisnetwerk gebruikte Wi-Fi-eindapparaten altijd zijn aangemeld bij het toegangspunt met de beste verbinding. Mobiele Wi-Fi-apparaten wisselen automatisch tussen de toegangspunten zonder onderbreking van actieve toepassingen.
Veelzijdig smarthome en comfortabele telefonie
Smarthome-apparaten zoals de radiatorthermostaat FRITZ!DECT 301, de schakelaar FRITZ!DECT 440 en de ledlamp FRITZ!DECT 500 worden aangestuurd via de geïntegreerde DECT-basis. Bij de geïntegreerde telefooncentrale kunnen twee analoge telefoons en tot wel zes draadloze DECT-telefoons (bijv. FRITZ!Fon) worden aangemeld. Via Wi-Fi worden zelfs smartphones met de gratis FRITZ!App Fon voor iOS en Android volwaardige VoIP-telefoons. Meerdere geïntegreerde antwoordapparaten, lokale en online-telefoonboeken en een schat aan comfortfuncties ronden het brede aanbod af.
Veelzijdige multimediafuncties
De FRITZ!Box 7590 AX brengt ook aangesloten USB-opslagmedia, onlineopslag en de daarop opgeslagen gegevens naar het thuisnetwerk. De geïntegreerde mediaserver met NAS-koppeling maakt opgeslagen films, muziek en foto’s beschikbaar, zodat deze bijv. via een smartphone kunnen worden doorgegeven aan weergaveapparaten. De FRITZ!Box 7590 AX vormt zo een krachtig platform voor netwerkmultimediatoepassingen zoals IPTV, video on demand of 4K-streams.
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Intelligent Mesh-technologie | Ja |
| MU-MIMO-technologie | Nee |
| WPS Push Button Security | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | DSL, LAN (RJ-45) |
| Netwerk | |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| ISDN-aansluiting | Ja |
| MIMO | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mediaserver | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Mobiel netwerken | |
| 4G | Nee |
| 5G | Nee |
| 3G | Nee |
| Beveiliging | |
| Firewall | Ja |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Toegang voor gasten | Ja |
| Draadloos LAN | |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 1200 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 2400 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 2400 Mbit/s |
| Antenne | |
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 16 W |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Design | |
| LED-indicatoren | DSL, WLAN, WPS |
| Indicatielampje | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Type product | Router om neer te zetten |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| RJ-11 ports kwantiteit | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| USB-poort | Ja |
| SIM-kaartsleuf | Nee |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1,12 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 250 mm |
| Breedte verpakking | 305 mm |
| Gewicht | 840 g |
| Hoogte | 48 mm |
| Diepte | 184 mm |
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 68 mm |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ja |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Nee |
| DSL-eigenschappen | |
| VDSL | Ja |
| ADSL2+ | Ja |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |

