Aspire Go 14 AG14-71P-57X0
Aspire Go 14 AG14-71P-57X0
799,00
AG14-71P-57X0
Merk: Acer
Productnummer: NX.J4PEH.008
Artikelnummer: 081888
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 330
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
Uitzonderlijke prestaties en productiviteit
Fantastische visuals
Gemaakt voor gebruiksgemak
Effectieve optimalisatie
Vriendelijker voor de planeet
Specificaties
Geheugen
Maximum intern geheugen 32 GB
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Intern geheugen 24 GB
Camera
Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type HD
Processor
Maximale turbofrequentie van processor 4,6 GHz
Processorfamilie Intel® Core™ i5
Processor cache 12 MB
Efficiënte kernen 4
Prestatiekernen 4
Processorgeneratie Intel® 13de generatie Core™ i5
Efficient-core Max Turbo Frequency 3,4 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency 4,6 GHz
Processor basisvermogen 45 W
Processormodel i5-13420H
Maximaal turbovermogen 115 W
Processor aantal threads 12
Aantal processorkernen 8
Processorfabrikant Intel
Processor cache type Smart Cache
Beeldscherm
HD type WUXGA
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Schermdiameter in centimeters 35,6 cm
Marketingnaam beeldschermtechnologie ComfyView
Beeldschermdiagonaal 35,6 cm (14")
Touchscreen Nee
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Beeldoppervlakte Mat
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Grafisch
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® UHD Graphics
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Interne-GPU-fabrikant Intel
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter Ja
Opslagmedia
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express 4.0
SSD capaciteit 512 GB
SSD-vormfactor M.2
Soort optische drive Nee
NVMe Ja
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Poorten & interfaces
HDMI versie 2.1
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 2
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Netwerk
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Design
Kleurnaam Pure Silver
Type product Laptop
Vormfactor Clamshell
Kleur van het product Zilver
Gewicht en omvang
Breedte 319,8 mm
Gewicht 1,45 kg
Hoogte 19,9 mm