Aspire Go 14 AG14-71P-57X0
€799,00
AG14-71P-57X0
Merk: Acer
Productnummer: NX.J4PEH.008
Artikelnummer: 081888
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 330
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De Acer Aspire Go is een laptop die staat voor eenvoud zonder compromissen. Het doordachte en gebruiksvriendelijke ontwerp is voorzien van alle benodigde functionaliteit om je verbonden en productief te houden.
Uitzonderlijke prestaties en productiviteit
Ervaar vloeiende prestaties en optimale responsiviteit dankzij maximaal een Intel® Core™ Ultra processor, 32 GB aan geheugen en een SSD van 1 TB. En de uitzonderlijke batterijduur en ondersteuning van je dagelijkse AI-assistent Copilot garanderen maximale productiviteit.
Fantastische visuals
De Acer Aspire Go is verkrijgbaar met diverse schermformaten en voorziet daarmee in alle vereisten. Het beeld is scherp en levendig dankzij een resolutie tot WUXGA en een beeldverhouding van 16:10. En dankzij de Acer BlueLightShield™ technologie krijg je zelfs bij langdurig gebruik geen last van je ogen.
Gemaakt voor gebruiksgemak
Verkrijgbaar in allerlei kleuren. Verbind je apparaten naadloos en laad ze probleemloos op met de twee volledig functionele USB Type-C-poorten. WiFi 6 en HDMI 2.1-connectiviteit maken je digitale ervaringen sneller, soepeler en leuker.
Effectieve optimalisatie
AcerSense™ biedt intuïtieve batterij-, opslag- en app-optimalisatie met één druk op de knop. Acer TNR en Acer PurifiedVoice™ verbeteren de kwaliteit van video-oproepen met een ongekende helderheid.
Vriendelijker voor de planeet
Dankzij de verpakking van 100% recyclebare materialen en componenten van 30% post-consumer recycled plastic heeft de Acer Aspire Go zowel een Energy Star-certificering als een EPEAT-registratie. Zo kun jij een meer verantwoorde keuze maken.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Intern geheugen | 24 GB |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Processormodel | i5-13420H |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Processor aantal threads | 12 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Schermdiameter in centimeters | 35,6 cm |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Grafisch | |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Design | |
| Kleurnaam | Pure Silver |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Zilver |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 319,8 mm |
| Gewicht | 1,45 kg |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |







