Aspire 17 A17-51M-711Y
€1.099,00
17 A17-51M-711Y
Merk: Acer
Productnummer: NX.J02EH.002
Artikelnummer: 081889
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 283
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Profiteer van veelzijdigheid met het scala aan functies van Aspire laptops. Ze beschikken niet alleen over Intel® Core™ processoren[1] en een NVIDIA® GeForce RTX™ grafische kaart[1], maar ook over allerlei functies die je leven een stuk eenvoudiger maken.
Klaar voor elke taak
Doe alles met een Intel® Core™ processor[1] en NVIDIA® GeForce RTX™ 2050[1], en tot wel 32 GB[1] LPDDR5 RAM[1] en een flinke M.2 SSD van 1 TB[1]. Intel® Unison™ helpt bovendien je productiviteit te maximaliseren.
Ultracomfortabele helderheid
Kies uit een scherm van 14, 15,6 of 16 inch, met een resolutie tot 1440p QHD[1]. Dankzij de dunne randen heb je meer bruikbaar schermoppervlak en Acer BlueLightShield™ beschermt je ogen tijdens lange werk- en studiedagen.
Een gebruikersgerichte ervaring
Aspire laptops zijn voorzien van gebruikersgerichte AI-functies, waaronder een Copilot in Windows toets[1, 2] voor eenvoudige toegang. Verbeter je videogesprekken met Acer PurifiedVoice™ en PurifiedView™ via een 1080p-webcam en twee digitale microfoons voor moeiteloze communicatie.
Licht en veelzijdig
Dankzij een scala aan I/O-opties, zoals Thunderbolt 4 Type-C[1], HDMI 2.1, WiFi 6E[1] en Bluetooth 5.3 met LE-audio-ondersteuning1, ben je altijd verbonden. Bovendien is het aluminium[1] design dun en licht, zodat je het gemakkelijk overal mee naartoe neemt.
Doe meer met AcerSense™
AcerSense™ is een veelzijdig hulpmiddel voor een soepelere, gebruiksvriendelijkere ervaring. Met één druk op de knop ga je naar systeeminstellingen en -onderhoud. Druk op de AcerSense toets boven aan het toetsenbord voor directe toegang.
Liever voor de planeet
Naast een verpakking van 100% recyclebare materialen[3] en FSC-gecertificeerd papier heeft de Aspire een achterklep die voor 30% uit gerecycled plastic bestaat. De laptop heeft zowel de Energy Star-certificering als de EPEAT Silver[4]-registratie en is dus een verantwoordere keuze.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Schermdiameter in centimeters | 43,9 cm |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 43,9 cm (17.3") |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| HD type | Full HD |
| Design | |
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Processormodel | 150U |
| Processorfamilie | Intel Core 7 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 48 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 402,1 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Gewicht | 2,09 kg |
| Diepte | 256,5 mm |
| Opslagmedia | |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |







