Acer TravelMate P4 16 TMP416-53-TCO-720J
€1.159,00
16 TMP416-53-TCO-720J
Merk: Acer
Productnummer: NX.B99EH.005
Artikelnummer: 081789
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 7
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Til je werk naar een hoger niveau met de TravelMate P4 16, een baanbrekende laptop ontworpen voor professionals, boordevol toonaangevende features voor topprestaties en met de hoogste mate van beveiliging.
Ongeëvenaarde prestaties
Ervaar de kracht van de nieuwste Intel® Core™ Ultra processor met vPro essential[1], Intel Unison, snel dual-channel DDR5-geheugen en M.2 PCI-e SSD-opslag. Dankzij de lange batterijduur[1,2] en snellaadfunctie kent je productiviteit geen grenzen.
Beveiliging en beheer op het hoogste niveau
Ga voor ongeëvenaarde beveiliging en uitgebreid beheer, waarbij je data worden beschermd door een losse TPM 2.0, biometrische beveiliging en een privacyklepje. Stroomlijn en vereenvoudig het proces met IT-implementatie en -beheer voor bedrijven.
Innovatief met AI-ready
Ervaar de toekomst van productiviteit op een zakelijke AI-ready laptop met TravelMate Sense, PurifiedVoice met AI-ruisonderdrukking, Microsoft Copilot met sneltoets[3] en meer.
Ontworpen voor de toekomst
De TravelMate P4 16 is MIL-810H-gecertificeerd[4] en ontworpen met duurzaamheid in het achterhoofd. Met Acer Dust Defender hoef je je nooit meer zorgen te maken over stof dat zich ophoopt. Neem het voortouw bij het creëren van een duurzamer milieu met een zakelijke laptop gemaakt van gerecyclede materialen[5].
Verbluffend display, meeslepend geluid
Laat je fascineren door een WUXGA (1920 x 1200)[1] scherm met dunne rand en een beeldverhouding van 16:10. Ga helemaal op in ongeëvenaarde audio en video dankzij Acer TrueHarmony.
Overal verbonden
Waar je ook bent, onderweg of op je werk, met de TravelMate P4 16 beschik je over verschillende poorten en snelle WiFi 6E-connectiviteit met Bluetooth 5.3[1] voor zakenreizigers.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Frequentie van processor | 1,7 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processor aantal threads | 14 |
| Processormodel | 155U |
| Processorgeneratie | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processor cache type | L3 |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Type product | Laptop |
| Kleurnaam | Slate Blue |
| Vormfactor | Clamshell |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
