Lenovo Laptop AC Adapter 45W Rond
€44,95
Lenovo Laptop AC Adapter
Merk: Lenovo
Productnummer: 5A10H42925
Artikelnummer: 074390
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 45 W |
| Power huidig type | AC-naar-DC |
| Energie | |
| Output current | 2,25 A |
| Soort voeding | Binnen |
| Spanning | 20 V |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 170 g |
| Hoogte verpakking | 57 mm |
| Breedte verpakking | 147 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |

