Acer Laptop AC Adapter 65W
€39,95
Acer adapter 65W
Merk: Acer
Productnummer: AP.06501.033
Artikelnummer: 038513
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Adapter DELTA 65W 19V 1.7×5.5×11 Yellow ADP-65VH BA, LV5, Low profile LED LF
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Soort voeding | Binnen |
| Output current | 3,42 A |
| Spanning | 19 V |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Laptop |
