High Resolution Monitor VGA Cable M/M 3m
€13,95
MXTMMHQ3M
Merk: StarTech.com
Productnummer: MXTMMHQ3M
Artikelnummer: 018641
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 28
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Sluit uw VGA-monitor aan met een verbinding van de hoogst mogelijke kwaliteit
De 3 meter lange MXTMMHQ3M VGA-kabel is ontworpen voor hoogst mogelijke videokwaliteit via VGA en is uitermate geschikt voor toepassingen met resoluties van 1920×1200 en hoger.
Deze duurzaam uitgevoerde coaxiale VGA-kabel (HD15 naar HD15) elimineert de vage beelden inherent aan niet-coaxiale kabels en biedt superieure EMI-interferentiebescherming met behulp van ferrietkernen aan de uiteinden.
The StarTech.com Advantage
– Ondersteunt VGA-video met hoge resolutie (1920×1200 en hoger), geschikt voor een breed scala aan toepassingen
– Ferrietkernen zorgen voor minder EMI-interferentie
– Met levenslange garantie door StarTech.com
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Diepte verpakking | 395 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 33 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Plug and play | Ja |
| AWG draad omvang | 28 |
| Ferrietkraal | Ja |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 3 m |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 80 °C |
| Certificaten | |
| Certificering | RoHS |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 384 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |



