Nedis USB-C – USB-C kabel 1m (USB 3.2 Gen 2)
€14,95
CCGL64750BK10
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL64750BK10
Artikelnummer: 081003
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 536
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Uitgangsstroom (max) | 5 A |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Connector-materiaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG draad omvang | 34/26 |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Breedte verpakking | 135 mm |
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Type verpakking | Doos |
| Beeldscherm | |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 20000 Mbit/s |

