Nedis USB 2.0-Kabel Type-C Male – Micro-B Male 1,0 m
€7,95
CCGL60750BK10
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL60750BK10
Artikelnummer: 080224
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1391
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 3,5 mm |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 115 mm |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Energie | |
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Prestatie | |
| USB Power Delivery tot max. | 60 W |
| Kenmerken | |
| AWG draad omvang | 30/24 |
| Aansluiting 1 | Micro-USB B |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Connector-materiaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |

