Nedis CCGB64922WT01 USB-kabel USB 2.0 0,1 m USB C Wit
€11,95
CCGB64922WT01
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB64922WT01
Artikelnummer: 081419
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 953
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Met deze Nedis USB-C-adapter™ kunt u genieten van uw favoriete muziek, bellen met uw telefoon en tegelijkertijd uw apparaat opladen. Deze adapterkabel converteert een USB-C-poort naar een andere USB-C-poort, samen met een 3,5 mm audiopoort. Op die manier kun je de 3,5mm-poort gebruiken om van je muziek te genieten terwijl je je smartphone oplaadt via de USB-C-poort. De adapter is voorzien van geïntegreerde DAC-ondersteuning, dus ook geschikt voor telefoons met High Res audio-ondersteuning.
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| Spanning | 20 V |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Magnetische connectoren | Nee |
| AWG draad omvang | 28/24 |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Design | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,1 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Ja |



