ACT USB-C naar VGA female adapter
€29,95
AC7000
Merk: ACT
Productnummer: AC7000
Artikelnummer: 079032
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Sluit een bronapparaat, bijvoorbeeld een laptop, met USB-C aansluiting aan op een monitor of beamer met VGA input met behulp van de AC7000. Deze stevige aluminium video converter ondersteunt een maximale resolutie van 1080p. Deze resolutie is ideaal voor het afspelen van video’s, foto’s, presentaties etc. Zorg ervoor dat de USB-C poort van het bronapparaat DP Alt Mode ondersteunt.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 92 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |

