Thunderbolt 3 (20Gbps) USB-C kabel – 1m
€44,95
TBLT3MM1M
Merk: StarTech.com
Productnummer: TBLT3MM1M
Artikelnummer: 079035
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 124
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Met deze Thunderbolt™ 3 (20 Gbps) kabel kunt u elke Thunderbolt 3 poort (USB-C™) poort aansluiten voor video en data naar uw Thunderbolt, USB- en DisplayPort-apparaten. Bovendien kunt u met de kabel uw apparaten van stroom voorzien, en kunt u tot zes Thunderbolt 3 apparaten aansluiten als onderdeel van een daisy-chain-verbinding.
Hogere datatransmissiesnelheden bij verbinding met Thunderbolt-apparaten
Deze kabel ondersteunt datatransmissiesnelheden tot 20 Gbps, bij aansluiting op een Thunderbolt 3-apparaat, zodat u foto- en videobestanden kunt overdragen met twee keer de snelheid van een USB 3.1 (10 Gbps) kabel. Zo kunt u een 4K film in minder dan één minuut overdragen. Aangesloten op een USB 3.1-apparaat ondersteunt de kabel datatransmissiesnelheden tot 10 Gbps.
USB-C compatibel
De Thunderbolt 3-kabel is volledig compatibel met al uw USB 3.1 Gen 2 apparaten en kan worden gebruikt voor opladen en synchroniseren van uw mobiele apparaten. U kunt ook laptops met USB-C, zoals uw MacBook of Chromebook™ en randapparaten met USB-C, zoals uw draagbare harde schijf en docking station, aansluiten en voeden.
Veelzijdige stroomvoorziening
Deze Thunderbolt 3 kabel biedt tot 60 W vermogen voor het opladen van een laptop of als voeding van een scherm, en 15 W voor bus gevoede apparaten zoals een harde-schijfbehuizing.
Thunderbolt netwerken
De kabel biedt u een eenvoudige manier om meerdere, voor Thunderbolt 3 geschikte laptops te overbruggen voor peer-to-peer 10 Gb netwerken. Het is perfect voor het configureren van kleine werkgroepen en het delen van randapparaten zoals printers en opslag. U kunt ook twee Thunderbolt 3 laptops met elkaar verbinden voor pc-migraties.
De TBLT3MM1M wordt gedekt door een 2-jarige garantie.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | Man |
| Aansluiting 2 | Man |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Data transfer snelheid (max) | 20 Gbit/s |
| Doorgelust | Ja |
| Thunderbolt-versie | 3 |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 42 g |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 8 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 298 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 212 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 436 mm |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |


