Belkin USB-C – Lightning kabel – 1m – wit – nylon
€19,95
CAA004BT1MWH
Merk: BELKIN
Productnummer: CAA004BT1MWH
Artikelnummer: 071585
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 652
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Belkin BOOST CHARGE – Lightning-kabel – USB-C (M) naar Lightning (M) – 1 m – wit – USB-voeding (18 W) – voor Apple iPad/iPhone/iPod (Lightning)
Specificaties
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificering | MFi |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Plug and play | Ja |
| Aansluiting 1 | Lightning |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Compatibiliteit | iPad mini 5th Gen, iPad 8th gen, iPad 9th gen, iPad Pro (11") 2nd Gen, iPad Pro (12.9”) 1st Gen, iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 54,43 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 158,8 mm |
| Breedte verpakking | 121,9 mm |
| Gewicht | 45,35 g |
| Hoogte | 132,3 mm |
| Diepte | 3,25 mm |
| Diepte verpakking | 3,9 mm |
| Breedte | 101,6 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Goederencode | 8544,42,1000 |




