Nedis SATA met vergrendeling – SATA 90 graden gehoekt 0,5m
€4,95
SATA Kabel | 6 Gbps | SAT
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB73255YE05
Artikelnummer: 080680
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kabel | SATA I |
| Geslacht connector | Vrouwelijk/Vrouwelijk |
| AWG draad omvang | 28 |
| Max. overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Aansluiting 1 | SATA 7-pin |
| Aansluiting 2 | SATA 7-pin |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Hoogte verpakking | 235 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 46 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Geel |


