Netwerkkabel CAT6 F/UTP Solid (stug) 305m Grijs
€299,95
CCBG8526GY305S
Merk: Nedis
Productnummer: CCBG8526GY305S
Artikelnummer: 079903
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 40
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Deze CAT6-kabel heeft afgeschermde twisted pair-draden, waardoor deze minder gevoelig is voor externe elektrische invloeden. Uitermate geschikt voor netwerkomgevingen van 10/100/1000 Mbps. De massieve kernen maken hem ideaal voor niet-gepatchte netwerken.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Frequentie | 250 MHz |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Overdrachtssnelheid | 1000 Mbit/s |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kabelvorm | Rond |
| Aansluiting 1 type | Nee |
| Aansluiting 2 type | Nee |
| Kabelafscherming | F/UTP (FTP) |
| AWG draad omvang | 24 |
| Aansluiting 1 | Nee |
| Aansluiting 2 | Nee |
| Constructie van de geleider(s) | Solide |
| Materiaal buitenmantel | Halogeenvrij |
| Gewicht en omvang | |
| Outer diameter | 6,2 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Breedte verpakking | 420 mm |
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 305 m |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |

