Nedis Krimptang voor RJ45 – RJ11 – RJ10
€14,95
Krimptang | CAT5 / CAT5e
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB89510BU
Artikelnummer: 080391
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1893
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 282 g |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Materiaal | ABS, Staal |
| Soort | Krimptang |
| Kenmerken | |
| Aansluiting(en) | CAT6a, CAT6, CAT5e, CAT5 |
| Technische details | |
| Materiaal van het handvat | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Plaatmateriaal | Staal |
| Network connector type | RJ-10, RJ-11, RJ-45 |
| Overige specificaties | |
| Lengte van de verpakking | 3 cm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 310 g |





