Fractal Design North XL Tower Wit
€167,95
North XL
Merk: Fractal Design
Productnummer: FD-C-NOR1X-04
Artikelnummer: 081630
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 185
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Hoogte | 509 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Hoogte verpakking | 608 mm |
| Gewicht | 9,5 kg |
| Diepte verpakking | 604 mm |
| Diepte | 503 mm |
| Design | |
| Maximum PSU lengte | 29 cm |
| Geschikt voor | Gamen |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Zijraam | Ja |
| Supported motherboard form factors | ATX, EATX, micro ATX, Micro-ITX |
| Soort | PC |
| Aantal interne 3.5" baaien | 2 |
| Aantal 5.25" bays | Nee |
| Maximum grafische kaart lengte | 41,3 cm |
| Aantal externe 5,25 " bays | Nee |
| Materiaal | Staal, Gehard glas, Hout |
| Aantal uitbreidingssleuven | 7 |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Kleur van het product | Wit |
| Anti-stof filter | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18,5 cm |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Belichting | Nee |
| Koeling | |
| Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde | 3x 140 mm |
| Ondersteunde afmetingen voorste radiator | 360,420 mm |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | Nee |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | Nee |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 280,360 mm |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | Nee |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 140,120,180 mm |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Voorste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120,140 mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Opslagmedia | |
| HDD/SSD-combimodel | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1,17 kg |



















