Logitech USB Headset H540 (incl. microfoon)
€49,95
H540
Merk: Logitech
Productnummer: 981-000480
Artikelnummer: 002540
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 111
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech USB Headset H540 – Koptelefoon – op oor
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Volumeregeling | Digitaal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | stereofonisch |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Kleur kabel | Zwart |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | supraaural |
| Gevoeligheid koptelefoon | 115 dB |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Impedantie | 20 Ohm |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 215 mm |
| Gewicht | 120 g |
| Diepte | 7,8 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Breedte verpakking | 78 mm |
| Hoogte verpakking | 215 mm |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 16000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Verpakkingsinhoud | {loc-value} |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 231 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 190 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,6 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 322 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 312 g |














