Seagate IronWolf, 4TB (256MB cache, 5400rpm)
€195,95
ST4000VN006
Merk: Seagate
Productnummer: ST4000VN006
Artikelnummer: 081736
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 36
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Component voor | NAS |
| Werkbelasting-gegevenssnelheidslimiet | 180 TB/jaar |
| Permanente overdrachtsnelheid HDD | 202 MiB/s |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| Rotational Vibration (RV) sensoren | Ja |
| 24/7-werking | Ja |
| HDD capaciteit | 4 TB |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| HDD omvang | 3.5" |
| Start/stop-cycli | 600000 |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Eisen aan de omgeving | |
| Hoogte, in bedrijf | -304 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | -304 - 12192 m |
| Trillingen, in bedrijf | 0,25 G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 300 G |
| Schokbestendigheid | 80 G |
| Trillingen bij opslag | 3 G |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | SATA III |
| Design | |
| Soort | HDD |
| Gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 1000000 uur |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (idle) | 3,96 W |
| Bedrijfsspanning | 5 / 12 V |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 48 W |
| Opstartstroom | 1,8 A |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 490 g |
| Hoogte | 202 mm |
| Breedte | 101,8 mm |


