U7 Pro Wall
€219,00
U7 Pro Wall
Merk: Ubiquiti
Productnummer: U7-Pro-Wall
Artikelnummer: 081918
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 57
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| MIMO | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5700 Mbit/s |
| Soort antenne | Intern |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | PPSK, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3 |
| Kenmerken | |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Rate limiting | Ja |
| 6 GHz | Ja |
| Gegevensdoorvoersnelheid | 5764 Mbit/s |
| Ruimtelijke stromen | 6 |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 580 g |
| Hoogte | 36 mm |
| Breedte | 10,3 mm |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Muur |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Antenne | |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 6 dBi |
| Energie | |
| DC voltage bereik | 44 - 57 V |
| Vermogensverbruik (max) | 22 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Muis | |
| Frequentieband | 2.4 - 6 GHz |
| Prestatie | |
| Aanbevolen gebruik | Binnen |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montage gereedschap | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Reset button | Ja |








