U7-Pro-XG (wit)
€209,00
U7 Pro XG
Merk: Ubiquiti
Productnummer: U7-Pro-XG
Artikelnummer: 081914
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 199
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 750 g |
| Hoogte | 206 mm |
| Diepte | 3,25 mm |
| Breedte | 206 mm |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| MIMO | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5800 Mbit/s |
| Soort antenne | Intern |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | PPSK |
| Kenmerken | |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Snelle roaming | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| 6 GHz | Ja |
| Ruimtelijke stromen | 6 |
| Fit AP-modusfuncties | Hotspot 2.0 |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 4300 Mbit/s |
| Maximaal Tx-vermogen (2,4 GHz) | 23 dBmW |
| Draadloze meshing | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (6 GHz) | 5800 Mbit/s |
| Maximaal Tx-vermogen (5 GHz) | 26 dBmW |
| Dekkingsgebied | 140 m² |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Energie | |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE+ |
| Vermogensverbruik (max) | 22 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Antenne | |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 6 dBi |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Metaal, Polycarbonaat (PC) |
| LED-indicatoren | Status |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Beheerfuncties | |
| Toegangspuntbeheer | Wi-Fi schedule |
| Reset button | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Overige specificaties | |
| Aantal gebruikers | 300 gebruiker(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montage gereedschap | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
