Acer 100W PD Charger – EU Plug – 100W USB-C Cable – Black (Retail Pack)
€44,95
ZL.ADTCC.00L
Merk: Acer
Productnummer: ZL.ADTCC.00L
Artikelnummer: 081894
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 263
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Maximaal vermogen | 100 W |
| Type stroombron | AC |
| Uitgangsstroom (5 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (@15 V) | 3 A |
| Prestatie | |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Type oplader | Binnen |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 106 mm |
| Diepte | 6,9 mm |
| Hoogte | 295 mm |
| Gewicht | 190 g |
| Design | |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 4 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |
