Acer GaN charger, 2 x USB-C + 1x USB-A ports – Black
€49,95
HP.DSCAB.019
Merk: Acer
Productnummer: HP.DSCAB.019
Artikelnummer: 081892
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 36
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 228 g |
| Hoogte | 31 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Energie | |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Type stroombron | AC |
| Uitgangsstroom (5 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (@15 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (@20 V) | 5 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Overspanning, Kortsluiting |
| Prestatie | |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Type oplader | Binnen |
| Programmeerbare voeding (PPS) | Ja |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Ja |
| Kenmerken | |
| Draadloos opladen | Nee |
