HP 302XL Black
€44,95
302XL High Yield Black Or
Merk: HP
Productnummer: F6U68AE
Artikelnummer: 008819
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 465
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
HP 302XL – Hoog rendement – zwart – origineel – inktcartridge – voor Deskjet 1010, 2130, 3630 Envy 4520, 4522 Officejet 3830, 3834, 4650
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 42,3 g |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Kenmerken | |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| OEM-code | 302XL |
| Volume zwarte inkt | 8,5 ml |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 430 pagina's |
| Compatibiliteit | HP 302 inktcartridges werken met: HP DeskJet 3630, 3633, 3639 HP ENVY 4520, 4524, 4526, 4527, 4528 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4650, 4652, 4654, 4655, 4657, 4658, 5220, 5230 |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Maleisië |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Producten per pallet | 2160 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 36 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 9 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,59 g |
| Pallet brutogewicht | 149,2 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,59 kg (7.91 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 149,2 kg (328.9 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1163,8 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |

